Money Aidat Borcu Sorgulama
Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Dernek Faaliyetlerinin hangi alanda yoğunlaşmasını tercih edersniz?

Sonuçlar
Sanatın Her Dalında Başarı Onların, Övgü de Onların!

Salih Korkmaz ve Sanat Gönüllüleri

Gönen’de sanatın birbirinden değişik dallarında, kıt imkânlarla çalışmalarını bir arada sürdüren Salih Korkmaz ve arkadaşlarının hayat verdiği GÖNEN SANAT GÖNÜLLÜLERİ grubu dikkatleri çekmeye devam ediyor.

Kadrosundan değişik zamanlarda yaşadığı kayıplara rağmen her seferinde ekibini güçlendirerek ve yenileyerek tekrar Gönen’in gündeminde yer alan, sanat olaylarına yön veren Salih Korkmaz ve arkadaşları sıklıkla gerçekleştirdikleri başarılı organizasyonlardan birine daha imza attı.

Kısa bir süre önce Van’da yaşanan deprem felaketine Gönen’den katkı sağlamak üzere Gönen Kızılay Şubesinin düzenlediğini dayanışma ve yardım gecesinde katkılarıyla da hatırladığımız Salih Korkmaz ve Sanat Gönüllüleri, geçtiğimiz hafta sonu bir kez daha gönülleri ve kalpleri fethettiler.

24 Aralık 2011 cumartesi akşamı, Sanat Gönüllüleri bu defa da GÖNEN, BATUM VE ARTVİNLİLER KÜLTÜR-DAYANIŞMA DERNEĞİ yararına gerçekleştirdiği bir dizi etkinliği içeren sahne sunumunda;

*Minik Ulaş, programın başında vermiş olduğu 7 parçalık konser,

*Kadir Kurtbay’ın özel yeteneklerini, hünerlerini ortaya koyduğu ZEYBEK oyunu,

*Can Konfeksiyon Mağazaları için gerçekleştirilen ve de çok beğenilen defile,

*Gençlerin sıra dışı yeteneklerini ustaca sergiledikleri zorlu hareketleri içeren dans gösterisi,

 

Salonu dolduran yaklaşık 400 davetliyi baştan sona programa odakladı. Tek ödülleri alkış olan Salih Korkmaz ve Sanat Gönüllüleri Grubu başarılarından ve kendilerinden emin tavırlarıyla karşısına çıktığı izleyicilerden en doğru ifadeyle tam not aldılar.