Money Aidat Borcu Sorgulama
Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Dernek Faaliyetlerinin hangi alanda yoğunlaşmasını tercih edersniz?

Sonuçlar
Kültür Evi Projesi Başladı!

Büyük atılımların kararlılığında azimle yürüyen Gönen Batum ve Artvinliler Kültür ve Dayanışma derneğimiz yeni ve genç yönetimi ile hamlelerine hız kazandırıyor.

Temsilcisi olduğu Gürcü toplumu kadar yöre insanımızın da yararlanmasına açık olarak hedeflenen KÜLTÜR EVİ ve bağlı kompleksin çalışmalarına başlayan yönetimimiz, derneğimiz üyelerinden genel kurul kararıyla aldığı yetki ve edindiği gücün ardından resmi Kurumlarla işbirliğine girişti.

Gönen Kaymakamı Sayın Faruk Bekarları’ın bilgisine sunulan titiz çalışma için kapısı çalınan ikinci kurum ise Gönen Belediyesi oldu. Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar’ın da ilgi gösterdiği ve desteklerini deklare ettiği KÜLTÜR EVİ projesi hayata merhaba dedi.

Gönen Belediye Başkanı Hüseyin Yakar’ın ve hem meclis üyeleri hem de çalışma ekibinin önemseyerek sahip çıktığı proje için altyapı çalışmaları başladı. Tahminlerden hızlı gelişen süreç derneğimiz üyeleri ve kamuoyu tarafından ilgiyle izlenirken özverili çalışmalarını gece gündüz sürdüren Dernek Yönetimimiz alnının akıyla projeyi tamamlamayı amaçlıyor.

İklim ve hava şartlarına rağmen gayretli çalışmaların emekçileri olan sahadaki Gönen Belediyesi amir ve çalışanlarına, böylesi önemli projeyi sahiplenmesi, değer vermesi ve etkin rolü ile Belediye Başkanımız Hüseyin Yakar’a temsil ettiğimiz üyelerimiz ve camiamız adına şükranlarımızı sunuyoruz.

Belediye yönetiminden en tepede başkan Hüseyin Yakar’dan emeği geçen tüm çalışma ekibinden herkesi memnun eden faaliyetlerin ve duyarlılığının devamını diliyoruz.

 

Kültür Evi Foto Galeri

Kültür Evi Videosu