Money Aidat Borcu Sorgulama
Event Etkinlik Takvimi
Survey Anket

Dernek Faaliyetlerinin hangi alanda yoğunlaşmasını tercih edersniz?

Sonuçlar
Başkan

24 02 1982 Bandırma doğumlu olan başkanımız Aytek Çınar; aslen Manyas Cumhuriyet köyü gürcülerindendir. 1993 yılında Şehit Rahmi İlkokulu, 1996 yılında Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu ve 1999 yılında Endüstri Meslek Lisesi Tesviye Bölümünden mezun olmuştur.

Eğitim hayatını tamamladıktan sonra; vatani görevini 2002 yılında Bolu 2. Komando Tugayında ifa etmitir. İklimlendirme sistemleri üzerine çalışan Aytek Çınar, Hali hazırda Birlik Teknik firması ortaklarındandır ve aynı firmada Çalışmalarını sürdürmektedir.

Sivil toplum kuruluşlarında aldığı aktif görevler ile; ülke ve ilçe hayatının geliştirilmesinde rol alan başkanımız; derneğimiz dışında; "Radyo ve Telsiz Amatörleri Derneği Başkanlığı", "Malkoç ve Eğri Camileri 2. Başkanlığı", "Ağaç ve Maden İşleri Odası Üyeliği" ve "Cumhuriyet Halk Partisi Yönetim Kurulu Üyelikleri" görevlerini sürdürmektedir.

Gönen Batum ve Artvinliler Kültür ve Dayanışma Derneğine 2014 yılında üyeliğini gerçekleştiren ve 2017 yılından beri Başkanlık görevini sürdüren Başkanımız Aytek Çınar, evli ve 3 çocuk babasıdır.